Dzisiaj przychodnia jest czynna od 11:00 do 18:00+48 782 180 202

Wprowadzamy nowe zasady przyjmowania pacjentów

2020-03-15 | Aktualności
Wprowadzamy nowe zasady przyjmowania pacjentów

Szanowni Państwo,

 

Aby zapewnić dalszą ciągłą opiekę nad Państwa pupilami, ze względów sanitarnych od 16.03.2020 wprowadzamy wyjątkowe zasady przyjmowania pacjentów. Dzięki nim możemy zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji między właścicielami zwierzaków i zabezpieczymy placówkę przed nieoczekiwanym zamknięciem, które byłoby konieczne w razie obowiązkowej kwarantanny naszego zespołu.  1. Przychodnia pracuje w trybie zamkniętym. Oznacza to, że nie mamy możliwości przyjęcia nikogo bez wcześniejszego umówienia telefonicznego. Dotyczy to także odbioru recept, leków lub preparatów profilaktycznych.
  2. Do poczekalni będzie mogła wejść ze zwierzęciem tylko jedna osoba, pod warunkiem, że nie ma objawów przeziębienia lub innej infekcji. Pozostałych członków rodziny oraz wszystkie osoby niepełnoletnie prosimy o pozostanie na zewnątrz placówki. 
  3. W czasie wizyty, jeśli prowadzone zabiegi nie wymagają pomocy Opiekuna zwierzęcia, prosimy o zachowanie odległości 1m od personelu przychodni.
  4. Sugerujemy wstrzymanie się z wizytami ze zwierzętami zdrowymi.
  5. Zdajemy sobie sprawę, że prowadzone zasady bioasekuracji wiążą się i dla właścicieli zwierząt i dla nas z pewnymi niedogodnościami. Zwiększona częstotliwość dezynfekcji chemicznej, nieprzerwana filtracja powietrza z bakterii i wirusów, którą wprowadziliśmy w pomieszczeniach przychodni kilka lat temu oraz zredukowanie liczby osób przebywających w pomieszczeniach przychodni pozwolą na zapewnienie ciągłości leczenia zwierzętom domowym w sposób bezpieczny także dla ludzi w okresie zwiększonego narażenia na zachorowanie. 

 

Konieczne wizyty weterynaryjne prosimy umawiać pod numerem 782180202. Prosimy przed rozmową przygotować wszystkie informacje o problemie, ponieważ będziemy chcieli uzyskać obszerniejszy wywiad lekarski. Prosimy o telefoniczne zamawianie leków, preparatów i recept. Nie umawiamy wizyt domowych.