Dzisiaj przychodnia jest nieczynna. Zapraszamy w najbliższy dzień roboczy.

Wystawianie paszportów dla dla psa, kota i innych zwierząt domowych w Bogatyni. Posiadanie paszportu przez zwierzaka to warunek konieczny wyjazdu zagranicznego na terenie Unii Europejskiej. Paszport dla psa lub kota jest to jeden z kilku dokumentów niezbędnych do podróżowania ze zwierzęciem za granicę w ramach krajów Unii Europejskiej. Każdy zwierzę musi posiadać kilka niezbędnych dokumentów oprócz paszporty wymagane jest: potwierdzenie lekarza weterynarii o szczepieniu przeciw wściekliźnie, nasz pupil musi być też oznakowany i posiadać tatuaż identyfikacyjny lub czip.

Jak wyrobić paszport dla psa lub kota w Bogatyni?

Paszport dla psa lub kota w Bogatyni wydawany jest w Przychodni Weterynaryjnej Redvet w Bogatyni przy ul. Słowiańskiej 18. Warunkiem wydania dokumentu jest oznakowanie zwierzęcia i posiadanie dowodu przeprowadzenia obowiązkowych szczepień. W przychodni możliwe jest zaczipowanie psa oraz przeprowadzenie niezbędnych szczepień.

Jaki jest koszt paszportu dla psa lub kota?

Wystawienie dokumentu to koszt 100 złotych. Jeżeli pies lub kot nie był szczepiony należy doliczyć koszt szczepień oraz oznakowania zwierzęcia.

Jak długo zajmuje wyrobienie paszport dla psa?

Dokument wydawany jest od ręki przez uprawnionego lekarza weterynarii w Przychodni Weterynaryjnej Redvet w Bogatyni przy ul. Słowiańskiej 18. Warunkiem wystawienia dokumentu jest posiadanie aktualenych szczepień i znaku identyfikacyjnego zwierzęcia.

Ile jest ważny paszport dla zwierzaka?

Paszport wydawany jest bezterminowo, ale musi zawierać ważne wpisy dotyczące szczepień. Od dnia 29 grudnia 2014 r. obowiązuje nowy wzór paszportu dla zwierząt towarzyszących, w który należy zaopatrywać zwierzęta towarzyszące po tej dacie. Dotychczasowe paszporty są nieaktualne. Jeżeli masz stary dokument to niezbędne jest uzyskanie nowego u weterynarza.

Gdzie można wyrobić paszport w Bogatyni?

Paszport wystawiany jest w Przychodni Weterynaryjnej Redvet w Bogatyni przy ul. Słowiańskiej 18. Paszport można wyrobić codziennie w godzinach pracy przychodni.