Dzisiaj przychodnia jest nieczynna. Zapraszamy w najbliższy dzień roboczy.

W Redvet pracuje wysokowyspecjalizowany i doświadczony zespół lekarzy weterynarii, gotowych nieść pomoc psom i kotom stosując nowoczesne metody diagnostyki i terapii. W trosce o dobro naszych pacjentów bierzemy systematyczny udział w specjalistycznych szkoleniach. Dzięki wyraźnie sprecyzowanym zainteresowaniom zawodowym i pracy zespołowej możemy nieść pomoc nawet zwierzętom w ciężkim stanie.

Rozbudowane zaplecze sprzętowe i lecznicze łączy się u nas z kameralną i rodzinną atmosferą, ponieważ w odróżnieniu od większych klinik nie pracujemy w systemie zmianowym i każde zwierzę może liczyć na kontynuację leczenia przez lekarza, który zdiagnozował problem i zna pacjenta.

Przykładamy dużą wagę do jakości wykonywanych usług i otwartych relacji z właścicielami zwierząt. Nie uznajemy kompromisów w kwestii bezpieczeństwa naszych pacjentów, dlatego do zabiegów zawsze stosujemy sterylne rękawiczki i narzędzia, jednorazowe sterylne fartuchy i obłożenia operacyjne oraz monitoring funkcji życiowych podczas operacji i w okresie okołooperacyjnym. Aby rozwiać niepewność, strach lub wszelkie wątpliwości dotyczące jałowości w postępowaniu lekarskim, bezbolesności wykonywanych zabiegów i ludzkiego traktowania pacjentów, jakie czasami mogą pojawiać się w umysłach właścicieli, w naszej przychodni opiekun może towarzyszyć wszystkim zabiegom, jakim jest poddawany jego zwierzak.

Marta Górnik

Marta Górnik

Lekarz weterynarii
Internista. Szczególne zainteresowania to dermatologia i kardiologia. Prowadzi nadzór anestezjologiczny podczas operacji.

Marcin Górnik

Marcin Górnik

Lekarz weterynarii, specjalista chirurg, ortopeda
Zajmuje się ortopedią, okulistyką i chirurgią ogólną ze szczególnym naciskiem na artroskopię i inne procedury minimalnie inwazyjne.

Julia Gęsiewicz

Julia Gęsiewicz

Lekarz weterynarii
Internista. Szczególnie interesuje się stomatologią, leczeniem zwierząt egzotycznych oraz badaniami mikroskopowymi.