Dzisiaj przychodnia jest czynna od 11:00 do 18:00+48 782 180 202

W Redvet pracuje wysokowyspecjalizowany i doświadczony zespół lekarzy weterynarii, gotowych nieść pomoc psom i kotom stosując nowoczesne metody diagnostyki i terapii. W trosce o dobro naszych pacjentów bierzemy systematyczny udział w specjalistycznych szkoleniach. Dzięki wyraźnie sprecyzowanym zainteresowaniom zawodowym i pracy zespołowej możemy nieść pomoc nawet zwierzętom w ciężkim stanie.

Rozbudowane zaplecze sprzętowe i lecznicze łączy się u nas z kameralną i rodzinną atmosferą, ponieważ w odróżnieniu od większych klinik nie pracujemy w systemie zmianowym i każde zwierzę może liczyć na kontynuację leczenia przez lekarza, który zdiagnozował problem i zna pacjenta.

Przykładamy dużą wagę do jakości wykonywanych usług i otwartych relacji z właścicielami zwierząt. Nie uznajemy kompromisów w kwestii bezpieczeństwa naszych pacjentów, dlatego do zabiegów zawsze stosujemy sterylne rękawiczki i narzędzia, jednorazowe sterylne fartuchy i obłożenia operacyjne oraz monitoring funkcji życiowych podczas operacji i w okresie okołooperacyjnym. Aby rozwiać niepewność, strach lub wszelkie wątpliwości dotyczące jałowości w postępowaniu lekarskim, bezbolesności wykonywanych zabiegów i ludzkiego traktowania pacjentów, jakie czasami mogą pojawiać się w umysłach właścicieli, w naszej przychodni opiekun może towarzyszyć wszystkim zabiegom, jakim jest poddawany jego zwierzak.

Marta Górnik

Marta Górnik

Lekarz weterynarii
Lekarz pierwszego kontaktu. Zajmuje się szeroko pojętą interną. Przyjmuje pacjentów kardiologicznych i dermatologicznych. Wykonuje badania USG jamy brzusznej i klatki piersiowej oraz echo serca. Miłośniczka psów, wycieczek ze swoimi trzema kundelkami oraz książek. Zainteresowania to dermatologia i kardiologia.

Marcin Górnik

Marcin Górnik

Lekarz weterynarii, specjalista chirurg, ortopeda
Zajmuje się ortopedią, okulistyką, neurochirurgią i chirurgią ogólną ze szczególnym naciskiem na artroskopię i inne procedury minimalnie inwazyjne. Członek ESVOT European Society of Veterinary Orthopaedics and Traumatology.

Oleksandra Strelchuk

Oleksandra Strelchuk

Lekarz weterynarii
Ukończyła studia weterynaryjne w Żytomierzu. W trakcie studiów jako praktykantka nabywała w naszej przychodni doświadczenia w leczeniu psów i kotów i w prowadzeniu znieczuleń zwierząt z zastosowaniem zaawansowanej aparatury i nowoczesnych protokołów.

Daria Niechwiej

Daria Niechwiej

Technik weterynarii
Prowadzi profilaktykę chorób zwierząt, wykonuje analizy laboratoryjne, przygotowuje pacjentów do operacji i dba o nich w okresie pooperacyjnym. Interesuje się dietetyką weterynaryjną.

Julia Kierman

Julia Kierman

Recepcjonistka
Odpowiada za przyjęcia pacjentów, prowadzi kartotekę i historię leczenia. Wraz z lekarzami koordynuje pomoc w niespodziewanych przypadkach, by związane z nimi przesunięcia czasowe były jak najmniej odczuwalne dla opiekunów innych zwierząt

Przychodnia weterynaryjna "Redvet" mieści się w centrum Bogatyni. Dojadą Państwo do nas w ciągu max. 1 godziny z takich miast jak: Liberec (15km), Zittau (15km), Zgorzelec i Görlitz (30km), Świeradów Zdrój (34km), Gryfów Śląski (40km), Lubań (45km), Szklarska Poręba (54km), Jelenia Góra (60km), Bolesławiec (77km).

Copyright © 2014 - 2023 Redvet