Dzisiaj przychodnia jest czynna od 11:00 do 13:00+48 782 180 202

Datex Ohmeda Avance S5 Aparat do znieczulenia wziewnego z respiratorem

2020-11-25 | Ogłoszenia
Datex Ohmeda Avance S5 Aparat do znieczulenia wziewnego z respiratorem

Szanowni Państwo, 

Poniżej prezentujemy składniki wyposażenia naszej przychodni przeznaczone do sprzedaży. W razie zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Datex Ohmeda Avance S5

 

Zaawansowane nowoczesne stanowisko do znieczulania wziewnego.
Aparat jest wyposażony w respirator, monitor gazów anestetycznych, moduł kapnografii. Dostosowany do zasilania tlenem z butli. Do zasilania mieszaniną tlenu i powietrza oraz do napędu respiratora niezbędne jest podłączenie kompresora powietrza (brak w zestawie, koszt około 1000 zł).

Aparat w pełni sprawny. Ekran sterujący znieczuleniem i respiratorem w polskiej wersji językowej. Obsługa intuicyjna. W zestawie fabryczny parownik na izofluran. Dołączony monitor pacjenta Datex Ohmeda (saturacja, tętno, krzywa ekg, ciśnienie, temperatura ciała i powierzchni pacjenta). Aparat bardzo rozbudowany z możliwością inwazyjnego pomiaru ciśnienia krwi.

Urządzenie przeszło przegląd wykonany przez specjalistyczny serwis. W 2019 r. wymieniona kość pamięci sRAM z wbudowaną baterią (nie zapomina ustawionej daty ani czasu). Pracuje na zasilaniu sieciowym, ma wbudowane podtrzymanie akumulatorowe w razie zaniku prądu. 

 

Do aparatu dołączamy nowy pochłaniacz CO2 (ważny do 2023 r.) i odprowadzenia EKG. W razie potrzeby zapewniamy transport, pomoc w podłączeniu i 5-godzinne przeszkolenie z obsługi dla lekarzy, którzy nie mają doświadczenia w pracy z nowoczesnymi aparatami do znieczulenia.

Polecamy - sprzęt wnosi nową jakość do pracy lecznicy!

Cena sprzedaży 32.500 zł, do negocjacji. Dla zdecydowanego nabywcy dodamy w cenie kompresor powietrza, który do tej pory zasilał miech respiratora i mieszaninę oddechową.

Sprzęt jest używany, technicznie zadbany, obudowa i blat posiadają ślady typowego użytkowania. Urządzenie poznaliśmy bardzo dobrze, chętnie pomożemy w razie chęci skompletowania dodatkowego wyposażenia (nowe czujniki temperatury pacjenta, przetworniki do ciśnienia zaklinowania w tętnicy płucnej, zaopatrzenie w pochłaniacz CO2, mankiety do mierzenia ciśnienia, czujniki saturacji itd.).